Kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT REMONTOWYCH ENERGOREM SPÓŁKA Z O.O.

ul. Energetyków 6
66-400 Gorzów Wlkp.
lubuskie
Poland

Sekretariat:
Magdalena Bekierska
Tel. +48 (95) 73 34 420
Fax +48 (95) 73 34 420
e-mail: biuro@energorem.pl

Kadry:
Justyna Paszel
Tel. +48 (95) 733 44 37
e-mail: j.paszel@energorem.pl

Księgowość:
Anna Minko
Tel. +48 (95) 733 44 23
e-mail: a.minko@energorem.pl

Kontroler Jakości:
Waldemar Minko
Tel. 604 103 148
e-mail: wminko@energorem.pl

Prezes Zarządu:
Przemysław Pozorski
Tel. sekretariatu +48 (95) 73 34 420
e-mail: energorem@energorem.pl

Inżynier projektu:
Adrian Ausareny
Tel. +48 668 898 531 
e-mail: a.ausareny@energorem.pl

Inżynier projektu:
Wojciech Pozorski
Tel. +48 530 131 552
e-mail: w.pozorski@energorem.pl

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji:
Mariusz Dombek
Tel. +48 (95) 733 44 34
e-mail: m.dombek@energorem.pl

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji:
Maksymilian Korczak
Tel. +48 796 994 063
e-mail: m.korczak@energorem.pl

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji:
Łukasz Sól
Tel. +48 697 692 333
e-mail: l.sol@energorem.pl

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
VIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000180907
Kapitał zakładowy 100 000 PLN
Kapitał wpłacony 100 00 PLN
NIP 599-22-15-277
Regon 210434061

Konto:
Gospodarczy Bank Spółdzielczy 28 8363 0004 0010 9673 2000 0001
Bank Millennium S.A.  90 1160 2202 0000 0000 9128 5690

Wprowadź treść wiadomości

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wyślij * - pola obowiązkowe
pokaż lokalizację na mapieukryj lokalizację na mapie

© 2018 - PRR Energorem Sp. z o.o.
ul. Energetyków 6, 66-400 Gorzów Wlkp, energorem@energorem.pl,Tel.: +48 (95) 73 34 420

Wykonano w: avangardo.pl

Uwaga: Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności