Kontakt

 ENERGOREM GORZÓW SPÓŁKA Z O.O.

ul. Teatralna 28
66-400 Gorzów Wlkp.
lubuskie
Poland

Sekretariat:
Magdalena Białczak 
Tel.+48 730 540 393
mail: biuro@energorem.pl

Kadry:
Justyna Paszel
e-mail: j.paszel@energorem.pl

Księgowość:
Anna Minko
e-mail: a.minko@energorem.pl

 

Prezes Zarządu:
Przemysław Pozorski
Tel. sekretariatu +48 (95) 73 34 420
e-mail: energorem@energorem.pl

Dyrektor ds. realizacji:
Tomasz Skrodzki
Tel. sekretariatu +48 (95) 73 34 420
e-mail: t.skrodzki@energorem.pl

Technolog:
Waldemar Minko
Tel. +48 604 103 148
e-mail: wminko@energorem.pl

Inżynier projektu:
Wojciech Pozorski
Tel. +48 530 131 552
e-mail: w.pozorski@energorem.pl

Inżynier projektu:
Mariusz Dombek
Tel. +48 (95) 733 44 34
e-mail: m.dombek@energorem.pl

Inżynier projektu:
Kasper Oczkowski
Tel. +48 536 595 733
e-mail: k.oczkowski@energorem.pl

 

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
VIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000180907
Kapitał zakładowy 100 000 PLN
Kapitał wpłacony 100 00 PLN
NIP 599-22-15-277
Regon 210434061

Konto:
Gospodarczy Bank Spółdzielczy 28 8363 0004 0010 9673 2000 0001
Bank Millennium S.A.  90 1160 2202 0000 0000 9128 5690

 

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź treść wiadomości

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wyślij * - pola obowiązkowe
pokaż lokalizację na mapieukryj lokalizację na mapie

© 2021 - Energorem Gorzów Sp. z o.o.
ul. Teatralna 28, 66-400 Gorzów Wlkp, energorem@energorem.pl,Tel.: +48 (95) 73 34 420

Wykonano w: avangardo.pl

Uwaga: Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności